Iznosi uključuju: Neograničenu kilometražu, osiguranje, PDV. U cijenu nije uključeno jedino gorivo

LJETNA PONUDA
15.06.2013-15.09.2013(€)

GrupaTip vozilaBroj dana >1-23-67-1314-2021+
GrupaTip vozilaBroj dana >1-23-67-1321+21+
AChevrolet Aveo5851443834
BOpel Corsa6254464037
BHyundai i206254464037
CChevrolet Lacetti6861544641
DOpel Corsa Automatic6861544641
EChevrolet Aveo7165574942
FOpel Astra7568605244
FHyundai i307568605244
GChevrolet Aveo Automatic7870625446
HOpel Astra Automatic8274665850
IChevrolet Cruze8780726456
JChevrolet Cruze Automatic9486766860
KOpel Astra Cabrio9688807265
LChevrolet Orlando9888797162
LOpel Zafira9888797162
MOpel Vivaro124109988878
NHyundai Santa Fe1311191029078

 

ZIMSKA PONUDA
15.09.2013-15.06.2013 (€)

GrupaTip vozilaBroj dana >1-23-67-1314-2021+
GrupaTip vozilaBroj dana >1-23-67-1321+21+
AChevrolet Aveo4741363128
BOpel Corsa5044373328
BHyundai i205044373330
CChevrolet Lacetti5550443733
DOpel Corsa Automatic5550443733
EChevrolet Aveo5752483935
FOpel Astra6155494236
FHyundai i306155494236
GChevrolet Aveo Automatic6558524539
HOpel Astra Automatic6760544741
IChevrolet Cruze7264555044
JChevrolet Cruze Automatic7668595448
KOpel Astra Cabrio7870635649
LChevrolet Orlando8072655850
LOpel Zafira8072655850
MOpel Vivaro10189807263
NHyundai Santa Fe10797837363

Iznosi uključuju: Neograničenu kilometražu, osiguranje, PDV. U cijenu nije uključeno jedino gorivo